KAMPANYA Viessmann Vitoclima 200-S/He Eco ws2025mlc0 inverter Klima 8.871 Btu/H

2.650,00 TLTürkiye (Turkey) / İstanbul Avr) / Şişli / Fulya Mahallesi

 • İlan No
  496
 • İlan Tarihi
  12/04/21
 • Kategori
  klima
 • Marka
  viessmann
 • Tipi
  duvar
 • Kimden
  mağazadan
 • Durumu
  sıfır

ISIMAK MÜHENDİSLİK

 • Cep & Mobil 05337032821

KAMPANYA Viessmann Vitoclima 200-S/He Eco ws2025mlc0 inverter Klima 8.871 Btu/H
Viessmann Klima Üreticisi Hakkında
1917 yılında Almanya’da kurulan Viessmann Grubu; ısıtma, soğutma sektöründe dünya çapında lider üretici firmalardan biridir. Aile şirketi olan markanın 11 ülkede üretim şirketinin yanı sıra dünya çapında 120 satış temsilciliği bulunmaktadır. Türkiye’deki faaliyetlerine 1994 yılında başlayan marka doğa dostu, modern ve enerji verimli teknolojiler üretmektedir. Yenilikçi teknolojiler üreten ve ödüllü pek çok tasarıma sahip olan marka kullanıcıların güvenini kazanmıştır.

Viessmann Vitoclima 200-SHe Eco ws2026mlc0 inverter Klima 8.871 BtuH Özellikleri
İklimdendirme lideri Viessmann’dan Vitoclima.
Bu model, klimaların enerji tüketimini minimuma indirmeyi amaçlayan Avrupa Birliği sezonsal verimlilik kriterlerine uygun olarak tasarlanmıştır. Modern tasarımlı Viessmann Vitoclima 200-She Eco inverter klima 8.871 Btu/H kapasiteye sahip modeliyle evde veya ofiste kullanıma uygun duvar tipi klima kategorisinde yer almaktadır. Doğa dostu soğutucu akışkan gazlar kullanan yüksek enerji verimi sunan bu model uygun fiyata üstün teknolojiye sahip olmak isteyenler için ideal bir klimadır.

Hava Durumu
Yaşam kalitesini arttıran konfor.

Viessmann Vitoclima, yıkanabilir filtre ve yıkanabilir panel ile tasarlanmıştır. Kullanım kolaylığı sunan bu özelliklerinin yanı sıra kendini otomatik temizleme fonksiyonu ile cihazda bakteri üretimine yol açabilen nemden kurtulabilirsiniz. Homojen hava yayılımı sağlayan geniş kanat açıları ile ortamda dengeli bir hava ve sıcaklık deneyimi yaşarsınız.

Bu model sahip olduğu turbo modu sayesinde ihtiyaç anında hızlıca havayı değiştirir. Cihaz ısıtma modunda kullanırken sıcak hava üflemesini sağlayan, soğuk hava üfleme korumasına sahiptir.

Cihaz ve Enerji Verimi
Hayatınızı kolaylaştıran enerji verimli teknoloji.

Vitoclima, sahip olduğu SEER ve SCO değerleri ve kullandığı DC Inverter teknolojisi sayesinde enerji verimliliğini en üst düzeye çıkarır. Klima sadece ihtiyaç olduğu kadar çalışarak güç tüketimini düşürür, böylece siz de enerji tasarrufu yaparsınız.

Özel uzaktan kumanda sensörü sayesinde cihaz ortam sıcaklığını size göre otomatik ayarlar. Elektrik kesintilerinde kullanım kolaylığı sunan akıllı otomatik re-start fonksiyonunu kullanabilirsiniz.

Stand by moduna alındığında sadece 0,5 W güç tüketme özelliğine sahip bu model uyku sırasında ideal hava koşullarını oluşturaran konforlu uyku moduyla mükemmel çalışır. Yarım saatten 24 saate kadar zaman ayarı yaparak klimanızı dilediğiniz gibi kullanabilirsiniz.
Video eklenmemiş!
Sokak Görünümü Eklenmemiş!

Bu ilan 110. kez ziyaret edilmiştir.